MS Biznes Sp. z o.o.

Szukasz opinii na temat danej firmy? A może chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Śmiało, dołącz do nas!
Ilga

MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: Ilga »

Porządna firma, bardzo sie rozwija, można zdobyć duże doświadczenie zawodowe jeżeli komuś zależy na tym.
dariaa

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: dariaa »

Na pewno prowadząc biznes również i o kwestie wizualne trzeba zadbać, dlatego warto tutaj warto wyróżnić firmę SQM , która oferuje montaż instalacji AV. To doskonała opcja na to, aby podkreślić swój sklep, galerię i inne podobne miejsca. W ten sposób efektywnie zwrócicie na siebie uwagę.
coalaa

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: coalaa »

Jestem pierwsza osobą, która gdzieś tam nie do końca wie, co zrobić i jakie mam mieć możliwości w kategorii opcji. I jak coś, to można przekazać mi informacje, ale jeśli już mam coś zrobić, to mentoring biznesowy może mi się przydać. Można sensownie podejść do tematu i to jest dla mnie ważne. Co wy na to?
veraversa

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: veraversa »

Jakie urządzenia klimatyzacyjne możecie polecić ogólnie? Co to daje Wam i jakie wybory macie ogólnie? Jestem zdania, że nie ma innej opcji, niż właśnie wspólnie omówić to, co się dzieje. Może jednak mimo wszystko to jakoś ogarniemy, bo bez tego nie da się nic zrobić. Może coś mi wskażecie?

kwas cytrynowy na przebarwienia
mattalinka

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: mattalinka »

Czasem potrzebny mi będzie po prostu mówca motywacyjny , który wesprze moje działania. No wiecie, tak po prostu, bo wie, co ja chcę robić, kim chcę być. Budowanie niezależności finansowej to dla mnie naprawdę kluczowa sprawa, dlatego pomóżcie mi proszę.
trombiavoila

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: trombiavoila »

W moim przedsiębiorstwie czas na zmiany i powiedziałam sobie, że zatrudnię kogoś, kto zna program python język programowania dokładniej. W końcu bez tego nie uda mi się wznieść na wyżyny. Rozwój to ważny element, ale pamiętajmy o tym, by wszystko wyglądało odpowiednio.
kokiecinaa88

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: kokiecinaa88 »

Powiedziałam sobie, że styczeń 2024 będzie miesiącem, w którym po prostu będę mogła się zebrać do działania. Będę analizować zrobione kroki i jak postąpić w dalszych miesiącach. W sklepie NetSelect https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-sato będę myśleć o zakupach tych etykiet, ale nie wiem, co dalej… Dajcie znać.
fellochudi

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: fellochudi »

Czasem warto pomyśleć o dobrym doradcy biznesowym, a czasem po prostu wskazujemy sobie coś, co nie pozwala nam na ruszenie do przodu. Co ma na myśli? A no nasze błędy, ale pamiętajmy, że wszyscy je popełniamy. I tu dotacje na zakup maszyn warto wskazać jako działanie na sukces firmy akurat.
confuse88

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: confuse88 »

Czy znacie klimatyzatory split i dobrze je oceniacie? Dodam, że nie mam w tym obszarze pewności, stąd właściwie się o to wolę dopytać. Czasowo jak długo się na nie czeka? Co powinniśmy o nich wiedzieć i w jakim obszarze zamawiać ogólnie?
Lesiu

Re: MS Biznes Sp. z o.o.

Post autor: Lesiu »

Dokładna analiza rynku i konkurencji jest niezbędna dla każdej firmy, która chce skutecznie konkurować i rozwijać swoją działalność. Pozwala ona zrozumieć aktualne trendy, potrzeby klientów oraz strategie stosowane przez konkurentów. Jest to klucz do opracowania skutecznych strategii marketingowych i produktowych, które pozwolą wyróżnić się na tle innych. Strona https://pawelkasza.pl/page/101/analiza- ... onkurencji dostarcza cennych wskazówek, jak przeprowadzić taką analizę krok po kroku, co może być nieocenioną pomocą w zrozumieniu dynamiki rynkowej.
ODPOWIEDZ