Polecam Remo-Bud Henryk Pakuła

Szukasz opinii na temat danej firmy? A może chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Śmiało, dołącz do nas!
Natan

Polecam Remo-Bud Henryk Pakuła

Post autor: Natan »

Cześć, czy wiecie jak pracuje się w firmie Remo-Bud Henryk Pakuła? Macie jakieś doswiadczenia?
Batman

Re: Polecam Remo-Bud Henryk Pakuła

Post autor: Batman »

Tragedia wykonawca ocieplenia .Chwali się doświadczeniem 25 lat w branży,a za grosz nie ma pojęcia.Jego głównym pracownikiem jest synuś ten to dopiero numer zero dokładności jak malutką uwagę mu się zwróci zaraz ma focha ucieka lub się zaraz odgraża ,a nawet do bicia się bierze-coś z głową ma nie tak.
Ocieplenie budynku twierdzą ze klej tylko na raz się robi,bo nie idzie na dwa razy,a po ich razie to czegoś takiego jeszcze nie widziałem porażka kompletna towar tylko zmarnowany za grube pieniądze!Cena stawka mała ale nawet jak by robili za darmo to nie warto!!!Po jednym dniu odpad styropian z fundamentów! Na budowie po nich bałagan!Okien obrobić to zupełnie nie umieją na ścianie po kleju fale dunaju!. Twierdzą później za te pieniądze co robią to lepiej nie może być.Kompletnie odradzam! Na pytanie gdzie ostatnio robili aby zobaczyć robotę to twierdzą Swarzędz i te strony co jest kitem aby nie sprawdzić ich działa.Synuś sam opowiada ze wywalono ich ogólnie z każdej roboty.Po ich robocie dodatkowo 7 tyś kosztowały mnie poprawki wykonane przez innych normalnych ludzi! tel 601 531 130 elewacje ocieplenia to omijać ich przestroga!

wybór okularów przeciwsłonecznych
Obserwator

Re: NE Polecam Remo-Bud Henryk Pakuła

Post autor: Obserwator »

Zgadza się ten wykonawca ,a raczej partacz to dno w dnie zero pojęcia o wykonaniu elewacji ocieplenia w ogóle spraw budowlanki unikać jak ognia brak słów ! nikt mu nie chce robić tylko jego synek co ma coś nie tak z główką
nieudacznik numer jeden x 2!!
Zero odpowiedzialności ani honoru gorszego wykonawcy nie znam.
Mam nadzieje ze uda mi się kogoś ustrzec przed tym wykonawcą aby towaru i pieniędzy nie zmarnował i szkoda zdrowia na takiego dziada!
Mam nadzieje ze kiedyś trafi na kogoś kto go wyprostuje za te swoje fuszery!
ODPOWIEDZ