odzież BHP Wadowice

Daj innym znać, w jakich sklepach warto robić zakupy. Podpowiedz, gdzie znajdą potrzebne im artykuły.
Awatar użytkownika
odyla
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2021, 20:45

odzież BHP Wadowice

Post autor: odyla »

W zeszłym miesiącu wyposażyłam pracowników swojej firmy w odzież BHP w sklepie MALUTY zlokalizowanym w Wadowicach. Jestem pozystywnie zakoczona jakością tych ubrań, ponieważ są na prawdę bardzo dobrej jakości - wytrzymałe i spełniają wszelkie wymagania w zakresie BHP od A do Z. Jeżeli macie zapotrzebowanie na odzież i pozostałe akcesoria to śmiało mogę polecić ten sklep. Jeżeli mieszkanie poza Wadowicami, mają również swój sklep internetowy.
klaska

Re: odzież BHP Wadowice

Post autor: klaska »

Cieszę się, że myślicie o takich elementach. To mnie napawa dumą, bo jednak sporo firm nadal ma za nic te ważne kwestie i cieszę się, że wy do nich nie należycie. Jednocześnie powiem Wam szczerze, że dla mnie takie elementy jak koc gaśniczy to najważniejsze. Muszę mieć takie wyposażenie i tyle. Nie wierzę, że inni nie zważają w takim samym stopniu na zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników. To mi się w głowie nie mieści. :!: :!: :!: :!: A jednak tak bywa.
ODPOWIEDZ