pasnova.pl opinie

Daj innym znać, w jakich sklepach warto robić zakupy. Podpowiedz, gdzie znajdą potrzebne im artykuły.
Awatar użytkownika
nela1985

pasnova.pl opinie

Post autor: nela1985 »

Na pewno znajdą się tutaj osoby, które zawodowo, albo hobbystycznie (tak jak ja) zajmują się mówiąc ogólnie - krawiectwem. Czy znacie może hurtownię pasmanteryjną pasnova.pl? Chciałabym zamówić od nich kilka rzeczy, między innymi włóczki bawełniane - a niedawno trafiłam na ich stronę i ceny bardzo mnie przekonują do zakupów :) Jesteście zadowoleni z zakupów u nich?
Awatar użytkownika
Rajmunda

Re: pasnova.pl opinie

Post autor: Rajmunda »

Możesz być spokojna o swoje zakupy u nich. Jakościowo naprawdę to jest zdecydowanie wyższa półka, myślę, że nie będzie tutaj zbytniej przesady, jeśli napiszę, że jest to jedna z najlepszych hurtowni pasmanteryjnych. Wybór mają naprawdę duży, na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Ja zamawiałam ostatnio igły krawieckie, jestem z nich zadowolona.
Awatar użytkownika
greta93

Post autor: greta93 »

Jak najbardziej mogę polecić Ci zakupy pasmanterii właśnie u nich, ja w tego typu artykuły zaopatruję się tylko u nich już od jakiegoś czasu. Moim zdaniem, a w tym temacie mam naprawdę niemałe doświadczenie, jest to najlepsza hurtownia pasmanteryjna śląskie. Mają bogaty asortyment, naprawdę jest ogromna szansa, że znajdziecie wszystko czego potrzebujecie z tego gatunku
Awatar użytkownika
matylda1964

Post autor: matylda1964 »

Fajną opcją są aplikacje odzieżowe, jeśli ktoś z Was chciałby odnowić swoje stare ubrania zgodnie z duchem less albo nawet zero waste. Ja jestem wielkim zwolennikiem nadawania drugiego życia produktom, które z założenia już się zużyły albo znosiły. W ogóle w tej pasmanterii można kupić sporo takich dodatków, które pomogą odnowić ubrania. Ja polecam.
Awatar użytkownika
Angela_94

Post autor: Angela_94 »

O rany tak! Najlepsza pasmanteria, jeśli zastanawiacie się czy warto u nich zamówić, kupić - to polecam z czystym sumieniem, nie zastanawiajcie się, bo naprawdę mają ogromny wybór, świetne ceny, nie ma się do czego przyczepić. Do mnie przyszła dzisiaj od nich włóczka metalizowana. No i jest fenomenalna, dokładnie taka, jakiej szukałam od dawna, Polecam.
Awatar użytkownika
aaron

Post autor: aaron »

Ja "bawię się" w robótki ręczne od niedawna, potrzebowałam czegoś dla zabicia czasu i szczerze powiem, nie sądziłam, że takie rzeczy jak robienie makram wejdzie mi w krew i będzie moim hobby. Mało tego, nie sądziłam, że te makramy będą mi wychodzić naprawdę tak pięknie. Kilka udało mi się sprzedać. A w tej pasmanterii mają najlepsze sznurki bawełniane.
ODPOWIEDZ