Sklep miabrand.pl - opinie

Daj innym znać, w jakich sklepach warto robić zakupy. Podpowiedz, gdzie znajdą potrzebne im artykuły.
Awatar użytkownika
Domasława89
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2021, 7:28

Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Domasława89 »

Hej dziewczyny! Jakie macie opinie na temat tego sklepu: https://miabrand.pl/ ? Kupujecie w nim czasem, lubicie ich ubrania? Podzielicie się doświadczeniami: jak wyglądają zakupy, jak jakość?
Awatar użytkownika
Izydora-99
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 2:49

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Izydora-99 »

Ja uwielbiam ten sklep, ich sukienki MIDI są znakomite. Ładne, stylowe, jakościowo bardzo dobrze to wygląda. Ceny nawet ok. Jak wziąć pod uwagę jakość to nawet bardzo ok. Sukienki są oryginalne i naprawdę ładne.
Awatar użytkownika
żaklina-89
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 3:56

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: żaklina-89 »

Kupowałam póki co spódnice - ale jestem bardzo zadowolona. Są bardzo dobrze uszyte, z dbałością o szczegóły i jakość materiału. Lubię ten sklep i lubię ich ubrania. Warto robić u nich zakupy.
Awatar użytkownika
Najsława-94
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2021, 2:11

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Najsława-94 »

Można u nich znaleźć sukienki na każą okazję. I na wykwintne przyjęcie i na rankę i na wesele. Ja uwielbiam ich sukienki. Są eleganckie, wspaniałe i z klasą. Kocham ten sklep. Jestem stałym klientem.

zioło indyjskie babci
Awatar użytkownika
Latifa86
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2021, 0:21

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Latifa86 »

Kupowałam u nich i sukienki i spódnice i kombinezony. Każdy z tych zakupów był udany. To fajny sklep z naprawdę dobrymi jakościowo ubraniami dla kobiet. Polecam szczerze. Warto.

kanapy rozkładane dla młodzieży
Awatar użytkownika
maryla1969
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 12:09

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: maryla1969 »

Gdy szukałam jakiejś fajnej sukienki na wesele trafiłam do tego sklepu. Zakochałam się z miejsca. Mają tyle fajnych, oryginalnych, eleganckich sukienek. Jestem zachwycona zakupami u nich.
Awatar użytkownika
subisława
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2021, 13:35

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: subisława »

Mają piękne sukienki od projektanta, można się w nich zakochać od pierwszego wejrzenia. A już na pewno zrobi się na wszystkich wrażenie pojawiając w takiej sukience. Obiecuję Wam że będziecie zadowolone.

podbitka małopolska
Awatar użytkownika
celina-90
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 21:01

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: celina-90 »

Maja naprawdę fajne ubrania, zwłaszcza kombinezony. Kupuję u nich od dłuższego czasu i jeszcze nigdy nie miałam żadnych uwag do zamówienia. Mają naprawdę dobrą jakość a ceny przystępne.
Awatar użytkownika
Katarzyna1975
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 23:15

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Katarzyna1975 »

Polecam kombinezony od nich. Doskonała jakość i każda z pań na pewno znajdzie coś dla siebie. To ubrania które po prostu lubi się nosić. Polecam zakupy u nich, jeśli lubicie ładne, stylowe ubrania :)
Awatar użytkownika
Henryka1988
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 2:16

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Henryka1988 »

Tak, to jest sklep w którym znajdziecie ładne spódnice, kombinezony i sukienki. Na wesele, na wieczorne przyjęcie, na randkę i do pracy. Wszystko czego tylko potrzebujecie tutaj jest. Super sklep.
Awatar użytkownika
Leka
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 2:58

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Leka »

Piękne sukienki, które można założyć na każdą okazję. Widać, że stworzone są z myślą o kobietach, przez kogoś kto zna się na rzeczy. Jestem zadowolona z zakupów u nich. Na pewno wrócę do nich jeszcze nie raz.
Awatar użytkownika
Ariadna
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 20:28

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Ariadna »

Kiedy muszę kupić nowe ubrania wyjściowe, moim pierwszym wyborem jest właśnie ten sklep. Bez względu na to czy szukam sukienki mini czy kombinezonu, wybieram z ich dostępnego asortymentu. To mój ulubiony sklep.
Awatar użytkownika
Nikoleta
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 14:49

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Nikoleta »

Mi się bardzo podobają ich sukienki maxi - są naprawdę zjawiskowe i takie jednocześnie eleganckie i wystrzałowe. Idealne na wesele lub sylwestra. Jestem w nich totalnie zakochana.
małwa

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: małwa »

Najsława-94 pisze: 04 lis 2021, 19:05 Można u nich znaleźć sukienki na każą okazję. I na wykwintne przyjęcie i na rankę i na wesele. Ja uwielbiam ich sukienki. Są eleganckie, wspaniałe i z klasą. Kocham ten sklep. Jestem stałym klientem.
Cieszę się, że znaleźliście odpowiedni sklep dla siebie i każda z Was jest ogólnie zadowolona. Nie mogę jednak powiedzieć, żebym sama dobierała jeden sklep, bo każdy jest inny. Ja na przykład wolę sklepy w jankach warszawa . Tu mogę się przejść, obejrzeć co potrzebuję i w razie czego wybrać odpowiedni produkt. Co wy na to?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
Izabela_78
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 2:50

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Izabela_78 »

Kochane Panie, jeśli zależy Wam na ubraniach wysokiej jakości, to polecam Wam ten sklep. Dobre ceny, wspaniała jakość i jeśli chodzi o spódnice i jeśli chodzi o sukienki. Na pewno znajdziecie u nich coś dla siebie.

afghan kush indoor
Awatar użytkownika
Cina
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 16:14

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Cina »

Mogę się już nazwać stałym klientem tego sklepu. Znalazłam u nich wspaniałe kombinezony i cudowne sukienki. Nie będę ukrywać: zaglądam do nich naprawdę często. Ale to dlatego, że naprawdę podobają mi się ich ubrania. Są wyjątkowe.
Awatar użytkownika
Safana
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2021, 0:04

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Safana »

Bardzo lubię ten sklep i naprawdę żałuję, że odkryłam ich dopiero teraz. Mam dwie sukienki, jakościowo są fenomenalne - nic się z nimi nie dzieje, nawet po praniu nie są wygniecione. Teraz zamówiłam kolejną, którą planuję założyć na wigilię w firmie :) Piękna, czerwona sukienka na pewno super sprawdzi się na okres świąteczny.
Awatar użytkownika
Ryta1993
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 5:58

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Ryta1993 »

Super sklep, polecam z czystym sumieniem ich sukienki. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to tylko taka mała rada z mojej strony, na pierwsze zakupy u nich możecie dostać aż 10% zniżki, warto z tego skorzystać. A polecam Wam zajrzeć w ich sukienki sylwestrowe jeśli planujecie jakieś większe imprezy, chociaż i na domówki na pewno niektóre sprawdzą się rewelacyjnie :)
Awatar użytkownika
daniela_69
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 18:12

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: daniela_69 »

Od dawna szukałam sukienek dobrych jakościowo, a jednocześnie takich, w których nie będzie chodziła co druga kobieta, lubię się wyróżniać, lubię mieć oryginalne ubrania, niekoniecznie drogie. Dlatego bardzo się cieszę, że znalazłam ten sklep z sukienkami.

stuła kapłańska
Awatar użytkownika
Rudolfina
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 7:21

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Rudolfina »

Piękne sukienki! Niezależnie od tego, na jaką okazję szukacie kreacji, czy na wesele, czy na komunię, albo na zbliżającego się wielkimi krokami sylwestra - na pewno znajdzie się u nich odpowiedni model :) Sama lubię długie sukienki, mam już dwie z MiaBrand
Awatar użytkownika
Milomira
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 13:02

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Milomira »

Kupiłam w sklepie Mia Brand sukienkę na swój ślub cywilny. Przepiękna i mam nadzieję, że będę mogła jeszcze niejednokrotnie ją założyć. Naprawdę mówię szczerze, jest nie tylko piękna, ale też świetnej jakości. Zrobiła wrażenie na wszystkich, dlatego jeśli potrzebna jest wam suknia na ślub cywilny, to polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Grzymisława
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2021, 23:01

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Grzymisława »

Pomimo tego, że sylwestra spędzam na domówce u znajomych, będę miała stylówkę "pierwsza klasa". Nie wiem, czy sytuacja pandemiczna pozwoli na to, żeby jeszcze kiedyś wziąć udział w jakimś balu sylwestrowym, a szkoda, żeby taka piękna sukienka z Mia Brand kurzyła się w szafie. Najpiękniejsze sukienki.
Awatar użytkownika
iwona-68
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 9:41

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: iwona-68 »

Polecam ten sklep, polecam ich sukienki. Super jakościowo, pięknie podszyte. I co najważniejsze, pięknie leżą na ciele, nie tylko modelki. Sama nie mam figury modelki, a dwie sukienki sylwestrowe, które kupiłam u nich ostatnio leżą na mnie naprawdę niesamowicie i czuję się jak milion dolarów.
Awatar użytkownika
Renat1961
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2021, 8:06

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Renat1961 »

Ja przyznaję, że nie jestem fanką sukienek i w mojej szafie jest ich w sumie tylko kilka, ale dostałam jedną suknię wieczorową właśnie z tego sklepu i jestem nią zachwycona. Zdecydowanie jest moją ulubioną, wygodna, bardzo ładna, ale to jest suknia wieczorowa, więc nie na co dzień :)
Awatar użytkownika
teodozja78
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2021, 15:49

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: teodozja78 »

W lutym idę na ślub i wesele moich przyjaciół. Sukienkę mam już od jakiegoś czasu, kupiłam w sklepie z sukienkami Mia. Poleciła mi go znajoma, mają przepiękne sukienki na wesele, zresztą, nie tylko na taką okazję, bo wybór jest spory :) Chociaż ja miałam swoją wymarzoną opatrzoną od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2021, 10:02

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Izabela »

Oj długo szukałam sukienki na sylwestra, nie ukrywam, że jestem dość wybredna w tym temacie i niewiele mi się podoba, ale trafiłam na stronę sklepu Mia i nie ukrywam, że od razu dwie wpadły mi w oko, nie wiedziałam na którą się zdecydować. Ale ta sukienka, którą wybrałam i w końcu kupiłam, jest po prostu ideałem.

clj cp1215
Awatar użytkownika
Omar_86
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 20:35

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Omar_86 »

Wiem, że moja żona bardzo lubi ten sklep i ich sukienki. Są dobre jakościowo, ale nie ukrywam też, że pięknie na niej leżą i dlatego nie miałem wątpliwości, wiedziałem, że chcę kupić jej w prezencie gwiazdkowym sukienkę. Wybrałem piękną, czerwoną. To wieczorowa suknia, więc jest szansa, że założy ją na Sylwestra.
Awatar użytkownika
Ada-93
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2021, 0:21

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Ada-93 »

Dziwię się, że jako wielka fanka sukienek nie znałam wcześniej tego sklepu, bo przed każdym większym, ważniejszym wyjściem czy rodzinną imprezą poszukiwałam oryginalnych sukienek. Poleciła mi go znajoma, kupiłam wtedy jedną, była to sukienka koktajlowa i od tamtego czasu kupiłam już u nich trzy kolejne.
Awatar użytkownika
Dalila-64
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 21:58

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Dalila-64 »

Nie wiem co mogę napisać więcej, poza tym, że polecam. Wszystko, co chciałabym napisać na temat tych sukienek, zostało już wcześniej napisane. Widać, że nie jest to "chińska" produkcja masowa, sukienki są bardzo dobrze skrojone, podszyte, pięknie leżą.
Awatar użytkownika
Marcjana_96
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 23:16

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Marcjana_96 »

Nie jestem fanką sukienek, jeśli tylko mam możliwość założyć coś innego, równie eleganckiego, to wybieram właśnie taką opcję. Dla mnie przede wszystkim liczy się komfort i wygoda, dlatego tak bardzo cenię sobie eleganckie kombinezony które również można kupić w tym sklepie.
Awatar użytkownika
Uta91
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2021, 0:24

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Uta91 »

Przed świętami dotarła do mnie pierwsza sukienka z tego sklepu, ale powiem Wam jedno, na pewno nie ostatnia. Jestem nią zachwycona, na pewno pójdę w niej na Sylwestra, a spędziłam już w niej Wigilię. Bardzo wygodna, super leży. A wypatrzyłam na stronie, że mają też w ofercie eleganckie spódnice wiem już co będę zamawiać następnym razem.
Awatar użytkownika
Salomonka1989
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2021, 13:59

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Salomonka1989 »

Jestem totalnie oczarowana sukienkami, które można u nich kupić. Wielkim plusem jest to, że ich sukienki wieczorowe mogą być dobrane przez stylistkę - czyli mamy pewność, że są idealnie dobrane do naszej sylwetki. Przyznaję, że ja w ich sukienkach (ale póki co - mam tylko dwie) faktycznie czuję się jak milion dolarów, jestem zachwycona ich jakością.
Awatar użytkownika
oriana
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 4:01

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: oriana »

Trafiłam na stronę tego sklepu z sukienkami, kiedy szukałam inspiracji na to, co założyć na swój własny wieczór panieński. Okazało się, że to był właśnie strzał w dziesiątkę, od razu wpadła mi w oko sukienka na wieczór panieński, ale dodatkowo, kupiłam sobie też u nich sukienkę na poprawiny naszego wesela, bardzo wygodną i przepiękną. Polecam sklep!
Awatar użytkownika
diana
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 15:30

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: diana »

Nie znałam tego sklepu, co mnie naprawdę dziwi osobiście, dlatego, że jestem fanką sukienek dobrej jakości. A te są nie tylko idealnie skrojone, pięknie leżą, są dobrze obszyte i po prostu pięknie leżą. Teraz już wiem, że przy każdej większej imprezie, ten sklep z sukienkami będzie pierwszym miejscem, do którego zajrzę i Wam również to polecam, naprawdę.
Awatar użytkownika
Celina63
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2021, 18:27

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Celina63 »

Powiem Wam tak, jako doświadczona w temacie kobieta ;) Można kupić sukienki taniej, to fakt. Ale szczerze? po co?! ja lubię się wyróżniać, a kupując sukienkę w MiaBrand mam pewność, że jest niepowtarzalna i oryginalna. A druga sprawa, dzięki temu, że to są klasyczne, ponadczasowe kroje, to na pewno będzie sukienka na lata. Jeśli się zastanawiacie czy kupić to mówię jasno, naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Stefan1971
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2021, 22:28

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Stefan1971 »

W święta Bożego Narodzenia wspólnie z żoną świętowaliśmy również rocznicę naszego związku. I to nie byle jaką, bo okrągłą, dwudziestą piątą. Właśnie dlatego chciałem kupić żonie wyjątkowy prezent, postawiłem na sukienkę. Ok, może nie wpadłem sam na ten pomysł, bo pomogła mi siostra, również wybrac konkretny model z tego sklepu. I to był naprawdę dobry prezent. Piękna sukienka.
Awatar użytkownika
julianka
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 10:07

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: julianka »

Wszyscy piszą o dobrej jakości sukienkach z tego sklepu. Jasne, ja również jestem pod ich wrażeniem, ale powiem Wam coś innego. Inny, ogromny atut sukienki, którą u nich kupiłam pod koniec zeszłego roku. Dzięki temu mogłam już "błyszczeć" w niej w czasie sylwestra. To jest sukienka modelująca figurę i naprawdę - robi robotę taką, jaką powinna, polecam.

dmso msm
Awatar użytkownika
Renat98
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 16:12

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Renat98 »

Szukałam jakiś czas temu sukienki na wesele mojego brata, a okazało się, że znalazłam ubranie nie tylko na tę okoliczność, ale i na sporo przyszłych wydarzeń, imprez. Dlatego, że nie mogłam się zdecydować, którą sukienkę z oferty wybrać. Naprawdę jeśli zastanawiacie się jaka sukienka na wesele będzie dobrym wyborem, polecam Wam zajrzeć właśnie do tego sklepu.
Awatar użytkownika
Wioletta
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 23:42

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Wioletta »

Mam jedną sukienkę z tego sklepu, ale chodzę w niej już jakiś czas, regularnie, kiedy tylko pojawia się okazja. Ostatnio byłam na koncercie muzyki poważnej, to była na tyle elegancka sukienka, że jak najbardziej sprawdziła się na takie wydarzenie. Bardzo ją lubię, pomimo wielu prań, nadal wygląda jak nowa. No i pięknie leży, jestem z niej zadowolona.
Awatar użytkownika
Ludmila-95
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 13:23

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Ludmila-95 »

Znam ten sklep, ale dopiero niedawno kupiłam sobie pierwszą sukienkę. Skorzystałam z tej możliwości rabatu, którą dają przy okazji pierwszych zakupów, naprawdę warto, dlatego, że to aż dziesięć procent, więc można kupić sobie jakiś dodatek. A teraz spodobała mi się w ich oferty sukienka letnia, chyba po wypłacie zamówię, piękna jest, więc musi być moja.
Awatar użytkownika
Michalina1978
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 19:43

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Michalina1978 »

Rewelacyjnie, że kupując z tego sklepu, kupujemy sukienki autorskiego projektu, dzięki czemu są niepowtarzalne, oryginalne. Kiedy wybieramy się na ważne wydarzenie mamy pewność, że nikt inny nie będzie miał takiej samej kreacji. Moim ostatnim zakupem od nich jest długa żakardowa spódnica naprawdę świetnie się układa na ciele, jest bardzo elegancka.
Awatar użytkownika
minerwa
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 2:32

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: minerwa »

Bardzo podoba mi się ich kolekcja jesień-zima. Znalazłam w niej dla siebie kilka ładnych modeli. Zdecydowałam się tylko na dwa, ale i tak miałam burę w domu, że znowu nowe ubrania przywieźli ;) Nie szkodzi, warto było. Sukienki są naprawdę przepiękne. Chciałabym częściej coś od nich kupować, ale ich jakość mi na to nie pozwala - jest zbyt dobra i sukienki się w ogóle nie niszczą.
Awatar użytkownika
Zywia-95
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 5:22

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Zywia-95 »

Super, że mają także kombinezony - bardzo mi się podobają ich ubrania i cieszę się, że można było znaleźć u nich także takie coś. Obejrzyjcie sobie wszystkie ich kolekcje, zobaczycie, że każda z Was znajdzie u nich coś dla siebie. Bo i sukienki i spódnice są w różnych krojach i fasonach. Bardzo dobra jakość, bardzo szybka realizacja zamówień. Polecam.

bojówka damska
Awatar użytkownika
Amira-90
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, 17:08

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Amira-90 »

Jeśli chcecie kupić spódnice, które zachwycą wszystkich, w których będziecie wyglądać jak milion dolarów, to zdecydowanie polecam zakupy u nich. To fantastyczne kreacje, prosto od projektantki. To produkt premium. Jestem zachwycona, że mam kilka rzeczy w szafie właśnie z tego sklepu. Warte były każdej złotówki jaką za nie zapłaciłam. Wspaniała jakość.
Awatar użytkownika
Nitara74
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 14:00

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Nitara74 »

Mają naprawdę wyjątkowe, oryginalne i piękne sukienki, uwielbiam w nich być, uwielbiam się w nich pokazywać. Zwłaszcza sukienki wieczorowe są bardzo zjawiskowe. Jeśli szukacie czegoś właśnie w tym stylu, w stylu rodem z hollywood możecie nie szukać dalej. U nich znajdziecie wszystko czego potrzebujecie. To wspaniałe sukienki, dla wspaniałych kobiet :)
Awatar użytkownika
Bogna_86
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 11:16

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Bogna_86 »

Dla mnie niezaprzeczalnie najpiękniejsze są sukienki maxi - cieszę się że mogę w nich chodzić, bo dzięki nim czuję się najpiękniejszą kobietą na świecie. Jeśli również chcecie się tak poczuć, wybierzcie coś z ich kolekcji, naprawdę piękne okazy możecie u nich znaleźć. Są to sukienki wyjątkowe i niespotykane. Bardzo polecam zakupy u nich. Będziecie zadowolone.
Awatar użytkownika
Olafia
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 8:34

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Olafia »

Bardzo lubię, chociaż chyba powinnam napisać raczej, że uwielbiam ten sklep. I zdecydowanie nie ma tutaj przesady. Chociaż pozwolę sobie nadmienić, że to nie jest tylko sklep. Oni oferują również usługi stylizacji i doboru kreacji. Dla mnie to bardzo ważne, żeby elegancka sukienka, którą kupuję na przykład na przyjęcie firmowe będzie dobrze na mnie leżała.
Awatar użytkownika
Jadwiga1965
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 3:10

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Jadwiga1965 »

Mam dwie sukienki od nich. I pomimo tego, że poza nimi mam naprawdę ogrom sukienek w szafie, te dwie są moimi ulubionymi. No ale co będę się oszukiwać, fakt, że dobór materiałów, który posłużył do ich uszycia jest naprawdę starannie wyselekcjonowany, sprawia, że w tych sukienkach po prostu nie ma opcji, żeby czuć się i wyglądać źle. Polecam, naprawdę.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
alojza
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2021, 9:43

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: alojza »

Jesienią zeszłego roku byłam świadkową na ślubie mojego ukochanego, jedynego brata :) Wiadomo, że chciałam się dobrze prezentować, ale przy tym nie odbierać blasku Pannie Młodej. Znalazłam w MiaBrand sukienkę, która jest strzałem w dziesiątkę. Elegancka i gustowna sukienka, bardzo ją lubię i miałam okazję złożyć ją już ponownie, świetna jakość, no ale to wiecie.
Awatar użytkownika
Mieczysława98
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2022, 19:11

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Mieczysława98 »

Ja dostałam sukienkę w prezencie i dumnie noszę już od jakiegoś czasu. Nic się z nią nie dzieje, nie mnie się, naprawdę nie ma żadnych zagnieceń, wygląda jak świeżo po prasowaniu. Kolory nie zmieniają się po praniu. Teraz przeglądam ich stronę i zwróciłam uwagę na to, że jest już wiosenno-letnia kolekcja. Mogą uwagę zwróciła jedwabna sukienka, boska!
Awatar użytkownika
Kiliana
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 3:34

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Kiliana »

To fakt, że na pewno za sukienkę z miabrand trzeba zapłacić więcej niż za sukienkę z nawet najlepszej sieciówki, jednak wiem, że tutaj jakość naprawdę obroni się sama. Moja sukienka, którą miałam na weselu przyjaciół przeszła naprawdę wiele, a ja nadal bardzo często i chętnie zakładam ją, jeśli tylko okoliczność pozwoli wskoczyć w taką elegancją sukienkę
Awatar użytkownika
Sylwia1990
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 17:54

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Sylwia1990 »

Mamy niedługo ważną imprezę firmową, ale będzie połączona ze spotkaniem biznesowym, więc od tego dnia naprawdę wiele zależy. Ja, żeby czuć się komfortowo, ale jednocześnie odpowiednio do okoliczności postanowiłam kupić elegancją sukienkę. Znajoma poleciła mi ten sklep. I jestem jej za to wdzięczna. W końcu zdecydowałam się kupić elegancki kombinezon :) - jest świetnej jakości, polecam.

hdmi s video kabel
Awatar użytkownika
Sarita1983
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2021, 9:48

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Sarita1983 »

Nie da się ukryć, że sklepów z sukienkami jest w internecie naprawdę multum, od groma. Dlatego bardzo mi zależało na tym, żeby kupić sukienkę, która będzie mnie wyróżniać, a nie sprawi, że będę wyglądała jak kolejna kopia. MiaBrand na pewno to umożliwia. Ich produkty są stworzone z serca, nie ma ich co druga osoba. Moja sukienka na wesele od nich naprawdę jest cudowna.
Awatar użytkownika
Remigiusz84
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 20:06

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Remigiusz84 »

Bardzo długo nie miałem pomysłu na prezent gwiazdkowy dla żony. jednej strony chciałem dać jej coś wyjątkowego, z drugiej, koniecznie takiego, który sprawi jej przyjemność na dłużej. I okazało się, że sukienka wiosenna z MiaBrand była strzałem w dziesiątkę (prezent kupiłem z pomocą przyjaciółki mojej Kamili). Naprawdę bardzo polecam, pięknie leży :)
Awatar użytkownika
Kasandra83
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 8:14

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Kasandra83 »

Na ślub przyjaciółki na pewno jeszcze coś na ich stronie znajdę, więc spokojnie mam czas. Natomiast wybieram się do niej niedługo na trzydzieste i też kupiłam sobie sukienkę z MiaBrand https://miabrand.pl Jest taka bardziej stonowana, bo wiadomo, że jednak urodziny to nie wesele, ale nadal jest moim zdaniem taką "imprezową" sukienką i będę ją nosić na różne tego typu okazje.
Awatar użytkownika
Swietomira_68
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 14:42

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Swietomira_68 »

A tak właściwie, to mamy przecież już najwyższy czas na to, żeby powoli zacząć wymieniać garderobę z zimowej, na nieco lżejszą, może jeszcze nie letnią, ale wiosenną już chyba tak, prawda? Wiem, że w tym sklepie mają przepiękne sukienki letnie i wiosenne, więc może uda mi się chociaż jedną kupić. Mam od nich kombinezon, uwielbiam, bardzo wygodny. :)

ydyżo 3x1.5mm2
Awatar użytkownika
Kordula
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 9:26

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Kordula »

Przepiękne sukienki, a dodatkowo, co jest dla mnie naprawdę istotne, są niepowtarzalne. Kupując sukienkę u nich mam pewność, że na imprezie, na którą się wybieram nikt nie będzie miał takiej samej, ani nawet podobnej. Wiadomo, że suknia autorskiego projektu zawsze najlepiej się prezentuje. Wpadła mi w oko jedna, przepiękna sukienka na wiosnę, w kolorze soczystej czerwieni :)
Awatar użytkownika
zofia
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, 23:19

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: zofia »

Mnie interesowały sukienki koktajlowe, dostałam ostatnio zaproszenie na dość ważną imprezę firmową, więc wiadomo, że musiałam postawić na elegancką i dobrej jakości sukienkę. Dziękuję Wam za polecenie tej strony, pomoc w doborze sukienki jest naprawdę na najwyższym poziomie. Na pewno ponownie wrócę do tego sklepu, kiedy będę potrzebować sukienki. :)
Awatar użytkownika
Adrian-68
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, 5:17

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Adrian-68 »

Ja podzielę się swoją "męską" opinią na temat tych sukienek. Kupiłem dla mojej partnerki sukienkę w prezencie dla mojej partnerki. I była zachwycona, pięknie w niej wygląda, faktycznie idealnie skrojona. Teraz, zakłada ją na każdą ważniejszą okazję, ale podejrzewam, że to jest jej pierwsza, ale na pewno nie jest to ostatnia sukienka z tego sklepu:)
Awatar użytkownika
Marietta-78
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2022, 5:00

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Marietta-78 »

Przyznaję, że jeśli chodzi o sukienki, to mam w tym temacie ogromne doświadczenie, dziewięćdziesiąt procent zawartości mojej szafy to są właśnie sukienki. Jesienią byłam zaproszona na sześćdziesiąte urodziny mojego przyszłego teścia, więc naprawdę zależało mi na tym, żeby zaprezentować się dobrze. Przepiękna sukienka na imprezę, rewelacyjnej jakości materiał.
Awatar użytkownika
Idzisława_88
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 4:02

Re: Sklep miabrand.pl - opinie

Post autor: Idzisława_88 »

No ja szukałam sukienki, znajoma poleciła mi właśnie ten sklep, a skończyło się dla mnie bardzo zaskakująco, bo kupiłam w końcu spódnicę. Ale warto do nich zajrzeć, to jest przepiękna, bardzo elegancka spódnica, która spokojnie nadaje się nawet na wesele. A warto dodać, że na pierwsze zakupy można dostać w tym sklepie dziesięcioprocentową zniżkę :)
ODPOWIEDZ