Adwokat kościelny w Krakowie

Gdzie znaleźć odpowiedniego fachowca? Komu zlecić daną pracę? Pytaj, szukaj, my pomożemy.
Brandys

Adwokat kościelny w Krakowie

Post autor: Brandys »

Witam. Czy mieli Państwo możliwość skorzystania z usług adwokata kościelnego? Interesuje mnie przede wszystkim możliwość fizycznego spotkania w Krakowie, albo w kancelarii, albo na mieście. Na upartego nawet u mnie w mieszkaniu. Chciałbym poznać osobiście adwokata i skonsultować z nim możliwość rozwiązania mojego małżeństwa kościelnego przez sądem kościelnym w Krakowie. Małżeństwo cywilne mam już zakończone uprawomocnionym rozwodem. Teraz chciałbym zabrać się za temat rozwodu kościelnego. Proszę o polecenia dobrych adwokatów. Cena usługi nie ma znaczenia. Liczy się skuteczność.
Gantek

Re: Adwokat kościelny w Krakowie

Post autor: Gantek »

Moim zdaniem najlepszym adwokatem kościelnym w Krakowie jest pani adwokat Magdalena Wojdała. Od wielu lat prowadzi swoją kancelarię kanoniczną. Kiedy potrzebowałem skorzystać z jej usług, okazała mi nie tylko zrozumienie sprawy, ale również empatię. Zaangażowała się na 100%, czego efekt było widać już po niecałych dwóch latach (no niestety - tyle trwa proces przed Sądem Metropolitalnym Archidiecezji Krakowskiej). Możesz poczytać sobie jej bio tutaj: https://kancelariawojdala.pl/adwokat-koscielny/ oraz znaleźć opinie na jej temat w internecie. Nie tylko ja ją mogę polecić :)
ODPOWIEDZ