Biuro nieruchomości - warto?

Gdzie znaleźć odpowiedniego fachowca? Komu zlecić daną pracę? Pytaj, szukaj, my pomożemy.
Awatar użytkownika
Najsława1967
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2022, 12:11

Biuro nieruchomości - warto?

Post autor: Najsława1967 »

Cześć kochani, nie wiem czy ten temat był już poruszany czy nie, więc w razie czego wolę po prostu jeszcze raz zapytać. Czy współpracowaliście kiedyś z pośrednikiem od nieruchomości? Mam na oku biuro nieruchomości w Świdnicy, bo planuję zainwestować we własne mieszkanie i jestem pewna, że sama nie znajdę atrakcyjnej oferty. Opowiecie mi jakie wy macie doświadczenia z pośrednikami?
Awatar użytkownika
boguchwał-90
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, 11:47

Re: Biuro nieruchomości - warto?

Post autor: boguchwał-90 »

Powiem tak, dzięki agencji udało mi się wreszcie znaleźć lokal gastronomiczny do wynajęcia Bielawa, którego szukałem naprawdę długo. Nie powiem że miałem jakieś bardzo wysokie wymagania, ale po prostu nie chciałem trafić na niekorzystną ofertę, która z pozoru była naprawdę w porządku. Polecam agencję każdemu kto ma jakie wątpliwości i potrzebuje wsparcia ;)

zakwaszenie organizmu a rak
Emilek

Re: Biuro nieruchomości - warto?

Post autor: Emilek »

Kupno nieruchomości z kimś, kto nie jest rodziną, może być świetnym sposobem na podział kosztów inwestycji, jednak wymaga jasnych ustaleń. Istotne jest, aby jeszcze przed zakupem wspólnie zdecydować o kwestiach takich jak sposób zarządzania nieruchomością czy plan na wypadek chęci sprzedaży udziału przez jedną ze stron. Szczegółowe wytyczne, jak bezpiecznie przeprowadzić taki zakup, zostały opisane w artykule pod linkiem https://ronson.pl/blog/jak-kupic-mieszk ... a-rodzina/ który jest bogatym źródłem wiedzy.
dlonoślaskanatka

Re: Biuro nieruchomości - warto?

Post autor: dlonoślaskanatka »

Cześć, czy mieliście okazję oglądać te mrągowo apartamenty ? Ciekawi mnie, czy warto sobie o tym powiedzieć więcej i naprawdę mam nadzieję, że sobie to jakoś ogarniemy, żeby znaleźć te odpowiednie do zakupów, ale co wy na to, żeby jednak omówić te pomysły?
Filip5

Re: Biuro nieruchomości - warto?

Post autor: Filip5 »

Witajcie! Planując montaż gniazdek elektrycznych w domu, zastanawiam się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru. Czy ktoś może podzielić się swoimi wskazówkami lub doświadczeniami w tej kwestii? Jeśli potrzebujesz porad dotyczących wyboru gniazdek elektrycznych, zapraszam do odwiedzenia strony https://wrzuc.info/artykuly/czym-sie-ki ... zu-w-domu/ , gdzie znajdziesz przydatne informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ