Sklepy z zabawkami

Daj innym znać, w jakich sklepach warto robić zakupy. Podpowiedz, gdzie znajdą potrzebne im artykuły.
Awatar użytkownika
Zenobia
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 10:17

Sklepy z zabawkami

Post autor: Zenobia »

Polecacie jakieś internetowe sklepy z zabawkami? Wybieram się niedługo na pierwsze urodziny córeczki mojej przyjaciółki i chciałabym podarować jej jakiś fajny prezent, zabawkę, ale nie mam niestety za bardzo czasu, żeby chodzić w tym momencie po sklepach. Myślę, że może dobrą opcją byłyby jakieś rozwojowe zabawki sensoryczne - co o tym myślicie? :)
zorba

Re: Sklepy z zabawkami

Post autor: zorba »

Jak kupować, to najlepiej zabawki dla dzieci kreatywne - takie, które wpływają przede wszystkim korzystnie na rozwój dziecka. Dlatego jakby co możecie w tym kierunku zapoznać się z produktami firmy Auzou, które są solidne, bezpieczne i rozwijające. Te zabawki dostarczą masę przyjemnej zabawy dzieciom. 9
akaiaa

Re: Sklepy z zabawkami

Post autor: akaiaa »

U mnie największą frajdę sprawia kolorowanie. Nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale najważniejsze, że po prostu to lubię. I jak dla mnie, to fajnie będzie powiedzieć, że taki https://klub.fm/piesek-kolorowanka/ piesek to opcja dla każdego, niezależnie od wieku. Jako dziecko, jako rodzic, jako babcia - możesz się tym zająć.
lurrymeix

Re: Sklepy z zabawkami

Post autor: lurrymeix »

Jaki rower koła 20 cali dla chłopca jest Waszym zdaniem najrozsądniejszym wyborem? Jedni mówią, że miejski, inni że BMX, a inni jeszcze xcrossa pokazują. I ja, jako osoba ciesząca się jakimkolwiek rowerem, nijak nie wiem, co mam zrobić. Czekam na wsparcie z Waszej strony.
ODPOWIEDZ