Polecam Biznes Partner Robert Śleszyński

Szukasz opinii na temat danej firmy? A może chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Śmiało, dołącz do nas!
Tomasz

Polecam Biznes Partner Robert Śleszyński

Post autor: Tomasz »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
kwiateek

Re: Polecam Biznes Partner Robert Śleszyński

Post autor: kwiateek »

Chętnie bym się kogoś takiego poradziła, bo to jednak spory problem, by ogarnąć to i owo. Na pewno będę zobowiazana, jeśli wy mi coś powiecie. Męczy mnie jedna kwestia. Czy można zawiesić spółkę z o.o., akcyjną, komandytową? Ktoś sobie w tym temacie może coś rozwiązać, rozważyć ? Jakie są możliwości, co tak naprawdę jest dla nas, a co nie? Dajcie namiar kochani.
alegowo

Re: Polecam Biznes Partner Robert Śleszyński

Post autor: alegowo »

U mnie wiedza na temat tego na czym polega ryzyko inwestowania jest ważna. I ja mam dość pomysłów na ten temat, a mianowicie chcę zacząć działać. Problemem jest to, że nie do końca wiem, jak to ma wyglądać. Może mi pomożecie jednak?
boćko

Re: Polecam Biznes Partner Robert Śleszyński

Post autor: boćko »

Jestem pewna, że sporo osób wie, jak wygląda tak naprawdę niskie oprądowanie i jeśli mam wam powiedzieć szczerze, to ja sama sprawdzam wniosek o tańszy prąd jeśli chodzi o mój biznes. I na pewno będę sobie w tym względzie sprawdzać działania kompleksowe. I jeśli się uda, to sporo zaoszczędze.
ugaa

Re: Polecam Biznes Partner Robert Śleszyński

Post autor: ugaa »

W biznesie nie zawsze idzie świeżo i dobrze, dlatego mam wrażenie, że w każdym obszarze można po prostu podziałać. Jeśli z kolei wiemy, że coś nam się nie udaje rozwiązać, bo zawsze istnieje wyjście z sytuacji. A mianowicie powinna was zainteresować restrukturyzacja i jej przykłady . Wiem co mówię, całkiem szczerze.
Doman

Re: Polecam Biznes Partner Robert Śleszyński

Post autor: Doman »

Podczas zakładania firmy jednym z kluczowych decyzji jest wybór odpowiedniej formy prawnej działalności. Artykuł dostępny na https://tydzien.net.pl/2023/11/21/czy-w ... k-sprawdz/ może być niezastąpionym źródłem informacji, pomagającym zrozumieć różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami spółek. Zrozumienie tych różnic jest istotne zarówno dla kwestii odpowiedzialności prawnej, jak i finansowej.
ODPOWIEDZ