Perfumy w prezencie

Chcesz dać nam znać o wartym uwagi sklepie internetowym? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Zenon-76
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2022, 10:45

Perfumy w prezencie

Post autor: Zenon-76 »

Planuję kupić dla swojej drugiej połowy w prezencie jej ulubione perfumy. Wspominała ostatnio, że jej się kończą, a wiadomo, że jest to niemały wydatek, więc myślę, że sprawi jej przyjemność taki prezent. :) Możecie polecić mi jakiś sklep internetowy, perfumerię online? Fajnie, jakby mieli w ofercie również takie prezentowe zestawy perfum, może kupię coś takiego.

10 fbs
katrinn

Re: Perfumy w prezencie

Post autor: katrinn »

Jak najbardziej tak - perfumy, czy też kosmetyki będą zawsze dobrą opcją na prezent. Mnie właśnie takie produkty zainteresowały na faceteria.pl i nawet spodobała mi się brzytwa do golenia. Tak sobie myślę, że tam dokonam zakupu.
noemii

Re: Perfumy w prezencie

Post autor: noemii »

Nie znam się na zapachach, ale jeśli chcecie iść w taki prezent, to w zupełności powinniście spojrzeć na perfumetki damskie https://www.nomiperfumetki.pl/ i tak szukać. Wiadomo, że każdy ma inne gusta, ale jak już się zdecydujecie, to nawet kilka różnych zapachów możecie sprezentować. Dla równowagi.
taksooo

Re: Perfumy w prezencie

Post autor: taksooo »

U mnie podsumowanie działania sprawia, że każdy będzie sobie kierował odpowiedzi ku lepszemu. Stąd ja mogę sobie poradzić coś sensownego, ale to od was zależy, co wybierzecie. Dla mnie słodkie perfumy damskie są piękne i w nie właśnie chcę iść. Dlatego zerkam sobie na to, co mogę sobie w tym aspekcie kupić.
ODPOWIEDZ