najtańsza apteka

Tutaj publikujemy tematy, które nie mają związku z pozostałymi kategoriami.
tamarra

najtańsza apteka

Post autor: tamarra »

drodzy gdzie kupujecie leki, suple, witaminy? Powoli zaczyna się okres przeziębieniowy i chcę uzupełnić domową apteczkę, swietnie by było gdyby się dało to zrobić mozliwie tanio
aavocado

Re: najtańsza apteka

Post autor: aavocado »

Moim zdaniem obecnie najlepsze ceny są w dozie. Masz te aptekę w okolicy? Ja już tylko tam kupuję, bo jak porównuję ceny to mam wrażenie, że oni jako jedyni nie podnieśli w ostatnim czasie cen

skalniak z piaskowca
melania

Re: najtańsza apteka

Post autor: melania »

U nas też w dozie najtaniej, a na dodatek mają spory wybór i dostępność produktów. Jeszcze nie trafiłam na taką sytuację, żeby czegoś zabrakło i nie było akurat zamiennika.
Vena

Re: najtańsza apteka

Post autor: Vena »

Dokładnie, w doz mają i dobre ceny i dobry wybór. Ja już właściwie tylko tam kupuję leki czy suplementy, nie warto przepłacać gdzie indziej, bo różnice w cenie czasami są naprawdę spore.
alexa

Re: najtańsza apteka

Post autor: alexa »

Dokładnie, DOZ ma dobre ceny na leki i na suplementy. Kupuję już tylko u nich, zresztą całą rodziną kupujemy, dziadkowie mają więcej tych leków i naprawdę sporo zaoszczędzają.

meble młodzieżowe najtaniej
Ilonka

Re: najtańsza apteka

Post autor: Ilonka »

A szczerze mówiąc, ja nie miałam pojęcia, że pomiędzy poszczególnymi aptekami mogą być aż tak duże różnice w cenach, naprawdę. Bardzo mnie zdziwiła, zaskoczyła pozytywnie różnica w cenie na lekach w dozie.
dariia

Re: najtańsza apteka

Post autor: dariia »

Oj ceny mogą się różnic znacznie, byłam bardzo zdziwiona jak sobie porównałam jak to wygląda pomiedzy poszczególnymi aptekami. Jednak to nie zmienia faktu, że w dozie i tak jest najtaniej i to własnie tam kupuję regularnie
ODPOWIEDZ