Co to jest faktoring?

Gdzie znaleźć odpowiedniego fachowca? Komu zlecić daną pracę? Pytaj, szukaj, my pomożemy.
Awatar użytkownika
aleksandra-80
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2023, 7:58

Co to jest faktoring?

Post autor: aleksandra-80 »

Jesteście w stanie napisać mi w kilku słowach czym tak naprawdę jest faktoring i jak się u Was sprawdza, jeśli akurat korzystacie z tego rodzaju usług w Waszych firmach? Zastanawiam się, jak to wygląda w praktyce i czy faktycznie się tak to opłaca, biorąc pod uwagę, że ja prowadzę faktycznie niedużą firmę. Możecie powiedzieć też jakie są koszty faktoringu?

plecak wisport silverfox 30 l
kebab

Re: Co to jest faktoring?

Post autor: kebab »

Bardzo wiele osób chwali sobie rozwiązanie więc myślę że warto z niego korzystać. W końcu tu chodzi o ciągłość finansową która jest niezbędna dla firm zwłaszcza mniejszych
Aliss

Re: Co to jest faktoring?

Post autor: Aliss »

Faktoring to świetne rozwiązanie dla małych firm na utrzymanie płynności finansowej. Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę, że aforti factor oferuje produkty faktoringu bez regresu z pełnym finansowaniem, nawet do 100% wartości faktury. Co więcej jest minimum formalności, wystarczy sam wniosek. Na pewno warto zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści, takie jak indywidualna opieka specjalisty i konsultacje z biurem analiz.
ODPOWIEDZ